Portfele jako prezenty tylko w AGENDZIE

Agenda jako Agencja Reklamowa dostała zadanie na znalezienie prezentów dla pracowników, które można by nazwać w wielkim skrócie jako ekskluzywne gadżety reklamowe.
Portfele z firmy WITCHEN okazały się trafione w dziesiątkę.
Wysokiej jakości skóra oraz dbałość o drobne elementy i wykończenie idealnie nadają się na ekskluzywny gadżet i jako wysmakowany prezent, portfele trafiły jako prezent do każdego pracownika dużego i znaczącego klienta.
Gadżety, upominki reklamowe są elementem, który bardzo często towarzyszy nam w codziennym życiu. Artykuły promocyjne są zazwyczaj niezwykle drobne i niepozorne, a jednak sporo rzeczy ułatwiają. Co wpływa tak naprawdę na to, że dużo dla nas znaczą. Reklama za pomocą na przekór pozornym gadżetom reklamowym jakimi są np. koszulka, zapalniczka, brelok, długopis ma ogromny wpływ na funkcjonowanie firmy. Firma Agenda pomoże Państwu w doborze i  wykonaniu spersonalizowanych dla Państwa firmy gadżetów reklamowych, które zadziałają zdecydowanie w sprawieniu przyjemności Twoim klientom, pracownikom oraz pozwolą na reklamowanie Twojej firmy nowym odbiorcom.
Agencja Agenda, zajmuje się produkcją oraz sprzedażą różnego rodzaju upominków reklamowych.
Oprócz szerokiej gamy naszych produktów, którymi dysponujemy w swojej ofercie, wykonujemy także nieszablonowe i oryginalne gadżety reklamowe.
Świetna reklama i upominek, który z dumą możemy zaprezentować to zdecydowanie wyszukany gadżet w formie skórzanego portfela.  Jest to następna z realizacji, która potwierdza tylko fakt iż najtrudniejsze zadania i sprostanie wyobraźni klienta jest dla nas wyzwaniem, któremu chętnie stawimy czoła.

Agenda zrealizuje wyjątkowe gadżety reklamowe dla Twojej firmy, które będą najlepiej promować firmę na rynku.
Gadżety reklamowe oraz upominki reklamowe, także te awangardowe to dziedzina, w której firma Agenda spełni wszelkie państwa oczekiwania.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju upominki i gadżety reklamowe z nadrukiem na indywidualne zlecenie konsumenta.  Najwyższa jakość, indywidualne podejście do klienta oraz przygotowanie gadżetów reklamowych jest wykonywane przez nas z największą starannością i precyzją.
Zapraszamy do współpracy
Agencja Reklamowa AGENDA