Gadżety reklamowe

Firma reklamowa Agenda została poproszona o wykonanie balonów okolicznościowych na imprezę plenerową 25 lecie SOLIDARNOŚCI , organizowaną przez Urząd Marszałkowski Opole – wydział Kultury i Sportu.

Balony w ilości 1000 szt.  miały być w kolorach flagi narodowej, a naszym zadaniem było to, aby  zostały one napompowane  helem dzięki czemu  podczas  finału imprezy  odcięte , uniosły się wysoko do nieba.

Jaki był tego efekt.  Zobaczcie na zdjęciu  🙂

Drukarnia Agenda  zajmuje się nadrukami na różne przedmioty , mamy szeroki wybór  balonów tradycyjnych na imprezy okolicznościowe oraz balonów pompowanych helem.
Upominki i gadżety reklamowe jakimi są w tym wypadku balony to najwyższej klasy produkt reklamowy.

Agencja reklamowa Agenda wykonuje wszelkiego rodzaju upominki i gadżety reklamowe.
Najwyższa jakość, indywidualne podejście do klienta oraz przygotowanie gadżetów reklamowych z Państwa nadrukiem jest wykonywane przez nas z największą starannością i precyzją.
Balony jako gadżet reklamowy to jeden z najbardziej uniwersalnych upominków reklamowych do promocji Państwa firmy.

Pamiętajmy, że aby zwrócić uwagę klienta nie zawsze wystarczy zachęcenie go atrakcyjną ceną i dobrą jakością posiadanej przez nas oferty.
Tutaj pojawia się miejsce na promocję swojej działalności za pomocą  innej metody reklamowej jakim zdecydowanie jest  np. gadżet reklamowy.
Decydując się na artykuł przeznaczony do promocji powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych zagadnień. Gadżet reklamowy powinien być odpowiednio wybrany do branży na przestrzeni, której działamy – pamiętając o kliencie. Jeśli przykładowo prowadzimy prywatne przedszkole możemy dzieciom podarować np. balony. Gdybyśmy jednak działali w branży mechaniki samochodowej zamiast balonów podarowalibyśmy  miarkę czy latarkę. Pamiętajmy, że na gadżecie reklamowym powinno widnieć logo naszej firmy dzięki czemu klient będzie o nas na pewno pamiętał.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przyszłości do współpracy.